Hoe installeer ik deze bestanden

Status
Niet open voor verdere reacties.

kaysea

Gebruiker
Lid geworden
17 jan 2007
Berichten
9
Ik heb een zip-file (met een spelletje) met daarin een .ccd .cue .img en .sub bestand. Helaas is de beschrijving hiervan niet meer te vinden. Heeft iemand enig idee hoe ik deze bestanden kan installeren. zodanig dat ik het spel kan spelen. (illegale kopie? ik dacht het niet!):rolleyes:
 
die bestandsextensie die je noemt zijn imagebestanden.
Je kan bijvoorbeeld met alcohol120% of met demontools deze files in een virtuele cdromspeler kopieren en vandaar uit de inhoud installeren kan je ze eerst uitproberen alvorens er een cd/dvd aan te wagen.

Met alcohol120% kan je ze ook branden op cd/dvd.
 
Ben net terug van vakantie

Ik kom net terug van een computerloze vakantie. Bedankt voor jullie reactie ga het zeker proberen.
 
het is in principe erg gemakkelijk

Ga hierheen: http://tweakers.net/ext/i.dsp/1112616229.jpg

je ziet nu een afbeelding van alcohol 120%, je drukt (in dit geval op E ) onder virtuele schijf vervolgens met de rechtermuisknop

dan krijg je een aantal opties en dan moet je 1 met mounten kiezen en vervolgens moet je bladeren naar het bestand en dan selecteer je hem. en dan is het klaar.

Goodluck!:cool:
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan