Hoe kom ik van "fresh-weather.com" af?

Status
Niet open voor verdere reacties.

Johanjohan

Gebruiker
Lid geworden
16 nov 2010
Berichten
57
Beste mensen, sinds een maandje worden mijn Google-searches regelmatig omgeleid via fresh-weather.com naar willekeurige andere sites. Zeer irritant. Heb m'n computer op diverse manieren gescand en geschoond, maar ik krijg 'm er niet uit. Kon met de zoekterm "fresh-weather" ook op Helpmij.nl niets vinden, daarom stel ik de vraag zelf maar hier, hoewel ik me niet kan voorstellen dat ik de eerste ben.

Mocht 't al opgelost kunnen worden, heb ik ook nog een tweede vraag: hoe kunnen we dit soort sites c.q. de mensen die daarachter zitten bestraffen voor hun slechte activiteiten?

Ik hoop dat jullie me kunnen helpen! Alvast dank,
Johan
 
hier alles wat je wil weten :)
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20070809051051AAHRdpt

See if you can remove this from your add and remove.
start> control panel> add & remove. See if fresh weather is in there. Go by directions and remove if there if it is not blocked.
Then run avg. If you do not find anything. Run something else in safe mode.
close all programs
turn off computer
restart
right away press the F8 key once every second.
select safe mode
press enter key
select your system
press enter
when computer is through rebooting
start
all programs
click anti virus
run complets scan
delete
close out
RESTART
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Dank lccookie, maar helaas, ...

via google had ik ook die oplossing al gevonden en uitgevoerd, echter, dat bracht niet de oplossing :(
 
systeem herstel al geprobeerd ?

hoe je dit moet doen ga naar je zoek balk van windows en typ daar in
%systemroot%\system32\rstrui.exe

zet de dag 1 dag terug voordat het probleem er was :)
bijvoorbeeld gisteren kreeg je het probleem
zet te instellingen terug naar 14-11-2010
 
Laatst bewerkt:
Hoi Frank,

Ik heb gescand met AVG free, Ccleaner en Hitmanpro. Verder m'n computer doorzocht op bestanden met "fresh" en "weather" erin, maar ook noppes.
 
Download MBAM,de free version, sla het op op je buroblad. Open en update hem en laat een volledige scan uitvoeren.

http://www.malwarebytes.org/mbam.php

Wat je ook kan doen is superantispyware downloaden, updaten en laten scannen. Uiteraard ook de free versie.

http://www.superantispyware.com/

Succes.....

Werkt dit allemaal niet, maak dan een hijackthis scan, en post de logfile op Nucia...

http://www.nucia.eu/forum/

Vergeet niet deze scan onder administrator rights te doen.
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan