hoe krijg ik internet weer?

Status
Niet open voor verdere reacties.

I psp I

Gebruiker
Lid geworden
25 apr 2009
Berichten
45
ik heb vandaag me pc geformateerd nu weet ik niet hoe ik internet terug kan krijgen ik gebruik een lan kabel help please
 
kwestie van even de drivers van je lan-kaart instaleren.
 
Heb je een cd met drivers bij de pc gekregen? Daar staan ook de drivers van de netwerkkaart op.
 
Met de bijgeleverde cd of via de website van de fabrikant van je lan-kaart (op de pc van een vriendelijke buur of buuf want jij hebt geen internet...)

Kijk eerst even bij apparaatbeheer of je netweekkaart wordt weergegeven;

deze comp rechtsklikken en kies voor "beheren" dan naar apparaat beheer
 

Bijlagen

  • lan.jpg
    lan.jpg
    53,6 KB · Weergaven: 63
en hoe doe ik dat?

De cd van het moederbord pakken en de (moederbord / chipset) drivers installeren. Heb je geen cd, dan de drivers downloaden bij de moederbordfabrikant en / of van de site van de lan kaart fabrikant.
Met alle respect, je bent in staat geweest om te formatteren, da's een véél ingrijpender actie dan een drivertje installeren, ik heb er dan ook alle vertrouwen in dat het je gaat lukken.

[edit] Zie ook de handtekening van Erbicom..................................................... [end edit]
 
Laatst bewerkt:
heb t cd ingedaan paar dingen geinstalleerd internet doet t weer :p
 
Helpen doet geen pijn
abr28_topfelinos_03.jpg
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan