gebruiker37
Gebruiker
- Lid geworden
- 19 jun 2009
- Berichten
- 438
Als je met een spel online tegen of met andere mensen speelt, hoe lang wordt dat gemiddeld ondersteund zo'n beetje, iemand een idee? Met een pool spelletje uit 2004 ving ik bot namelijk.
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Als je wel zonder kunt, maar je hebt gewoon zin om een potje te poolen, kan dat daar dan ook wel?Bij Miniclip kun je nog leuke poolspellen vinden. Voor als je echt niet zonder kunt :d
Ondersteuning duurt meestal net zo lang als dat er geld verdiend kan worden. Daar is dus geen zinnig woord over te zeggen.
We gebruiken essentiële cookies om deze site te laten werken, en optionele cookies om de ervaring te verbeteren.