Hoe verwijder je Divx plus?

Status
Niet open voor verdere reacties.

BluetoothUSB

Gebruiker
Lid geworden
17 aug 2010
Berichten
869
Hallo mensen,

Ik heb een tijd terug toen ik naar een Divx Codec gezocht geaccepteerd op het bod om daar ook een videospeler en een youtube-verbeteraar te kopen. Na deze een lange tijd niet te gebruiken wil ik deze verwijderen.
Alleen problee, geen ENKELE softwarebeheer programma ziet DIvx, CCleaner, Tuneup en gewoon de Programma's en toepassingen functie van windows zien het niet.
Op mijn configuratiescherm staat een DIvX control panel, maar daar kan ik alleen zien welke software ik geactiveerd heb.
Ik wil alles van DIvx (bahalve de codec liever) weggooien!
Hoe krijg ik dit nu van mijn pc af?
Er is een map met alle software en codecs:
C:\Program Files (x86)\DivX\...(hierin alle toepassingen)
Maar deze wil ik niet gewoon met mijn delete toets verwijderen, denk dat het ook veilig hoort te uninstalleren.
Hoe doe ik dat?

Bedankt voor jullie antwoorden!

Blue
 
Heb gewoon de map weggegoid in veilige modus, nu stata die rare software er niet meer en alles werkt nog x)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan