• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Hoe zoek ik waarde in cel op in tabel om waarde te vergelijken? (3 VRAGEN)

Status
Niet open voor verdere reacties.

Stier21

Gebruiker
Lid geworden
9 nov 2004
Berichten
21
L.S.
Wie kan mij aan de hand van het bijgevoegde bestand helpen met de volgende vragen:

1. Hoe zorg ik er voor dat F2 aan de hand van de waarde in A1 wordt vergeleken met de afgesproken waarde in cel 'KPI''s en General data'!B7?.
2. Hoe zorg ik er voor dat G2 aan de hand van de waarde in A1 wordt vergeleken met de afgesproken waarde in cel 'KPI''s en General data'!B7?
3. Hoe zorg ik er voor dat er een 1 komt wanneer D2 gelijk is aan B2 EN E2 is kleiner of gelijk aan C2 en dat er een 0 komt wanneer D2 niet gelijk is aan B2 OF E2 groter is dan C2?

Bekijk bijlage Voorbeeld What If 2.xlsx

Bij voorbaat dank!

Gr.
 
Beste Jean Paul,
Dat is inderdaad zoals ik het graag wilde zien!

Dank!

Gr.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan