HP Photosmart wil geen foto's (4x6inch) adrukken

Status
Niet open voor verdere reacties.

Lisje1987

Gebruiker
Lid geworden
24 feb 2005
Berichten
205
ik heb een HP Photosmart 7260 en die heb ik nu al anderhalf jaar. ik heb er nooit problemen mee gehad, tot vandaag. ik heb de inctcartridges vervangen, en toen ik foto's wilde afdrukken(vanaf de pc gewoon, dus niet vanaf een geheugenkaart, kreeg ik een foutmelding.
ik moest de invoerlade voor kleine afdrukken verwijderen. maar dat is juist de invoerlade waar het 4x6inch fotopapier inzit. ik snap er echt niks van:s

kan iemand mij please helpen?????:(
 
Laatst bewerkt:
Geplaatst door Lisje1987
toeee? weet dan echt niemand wat het is?? :(

Het enige wat ik op dit ogenblik verzinnen is :
Verwijder de printer,alsook de software. Daarna terug installeren. Het is omslachtig, maar zo reset de printer, en heb je veel kans dat alles terug functioneert.
 
nou, ik heb net opnieuw software en alles geinstalleerd, en weer geprobeerd om af te drukken.
maar hij pakte het papier nu wel, en hij begin te printen en dat deed ie ook een tijdje, maar het papier kwam niet verder. En uiteindelijk kreeg ik weer een papierstoring. Maar er staat ook niks afgedrukt op het papier, want zover komt het dus net niet blijkbaar.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan