hpqthb08 probleem

Status
Niet open voor verdere reacties.

Henry1st

Gebruiker
Lid geworden
8 sep 2000
Berichten
502
Weet iemand wat dit voor een probleem dit is, en kan ik het zonder problemen verwijderen?
 
Ik zie net het volgende antwoord:

Description: Improves the startup time of HP Image Zone. If you disable it, HP Image Zone takes a long time to start up only the first time you run it. Subsequent startups are much faster than the first time

Hoe verwijder ik het; het staat nl. niet vermeld in Msconfig!
 
Dat is onderdeel van HP Image Zone. Als je dat weg wilt hebben verwijder dan het hele pakket. Of geef even aan wat precies je probleem is. Je kunt het in ieder geval gerust uitzetten in msconfig.
 
Ik kan en wil het hele pakket niet verwijderen, want dan kan ik niet meer scannen. Zoals ik al schreef, kan ik deze file niet uitzetten in Msconfig, maar waar dan wel? Je hebt deze file alleen de eerste keer nodig dat het scanpakket start.
 
Wat voor probleem is er dan met het bestand, dat je het wil uitzetten?
 
Op dit moment heb ik contact met de helpdesk van HP. Ze helpen me de fout op te lossen. Zodra het gerepareerd is, meld ik me weer.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Nieuwste berichten

Terug
Bovenaan Onderaan