Hulp op afsand

Status
Niet open voor verdere reacties.

loosoft

Gebruiker
Lid geworden
8 sep 2000
Berichten
56
Als ik bij "Hulp op Afstand" klik op "iemand uitnodigen om te helpen", dan krijg ik de volgende melding: Vanwege de huidige systeeminstellingen kunt u geen uitnodigingen versturen".
Welke systeeminstellingen worden hier bedoeld?

Groetjes, Toon
 
welke hulp op afstand gebruik je dan.
die van xp of van msn.
 
Hier en klik op "problemen bij hulp op afstand".
Dan gaat de page een stuk naar beneden.

Daar staat zelfs een screenshot van je foutmelding.
 
Hoi,

bedankt voor je snelle reactie.
Ik klik in Winsows Xp op Start - Help en ondersteuning. Dan klik ik in het volgende scherm op "Nodig een vriend uit om via Hulp op afstand verbinding met uw computer te maken".
In het scherm dat dan verschijnt (hulp op afstand) klik ik op " Iemand uitnodigen om te helpen" en dan komt de bewuste melding.

Nog wat gegevens:
WindowsXP SP2, router (vigor 2200E), ZoneAlarm Pro (na uitschakelen ZA werkt het ook niet).

Groetjes, Toon
 
Hoi Paul-RT,

bedankt voor je antwoord. Dat was inderdaad de truc. Nu wordt er nog gevraagd om windows messenger, maar dat probleem zal wel op te lossen zijn.

Bedankt iedereen voor de antwoorden.

Groetjes, Toon
 
Na aanklikken van "download windows messenger" kom ik op de website van MSN messenger. Ik heb deze geïnstalleerd (versie 7.5) en hulp op afstand werkt :D

Nogmaals bedankt voor de reactie(s).

Groetjes, Toon
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan