iets voor jullie?

Status
Niet open voor verdere reacties.

kompas

Gebruiker
Lid geworden
2 okt 2002
Berichten
341
Duitser koelt computer in slaolie

Uitgegeven: 11 mei 2005 16:18

HAMBURG - Een Duitser koelt zijn computer al ruim een jaar in slaolie. Het grote voordeel: absolute stilte. Het geruis van de luchtgekoelde pc werkte de man zo op zijn zenuwen, dat hij het hele apparaat in een aquarium met dertig liter olie plaatste. Alleen de harde schijf zit niet in de olie, meldden Duitse media woensdag.

Het experiment begon als weddenschap onder invloed van bier. Volgens Markus Leonhardt werkt zijn computer na ruim een jaar nog steeds perfect. Hij laat de ventilatoren gewoon draaien, waardoor de olie beter circuleert.


Leonardt waarschuwt ervoor de aquarium niet op gelijke hoogte met toetsenbord en muis te plaatsen. Anders zou de olie door de zuigende werking via de kabels uit die apparaten kunnen lekken. Op het internet buigen zich inmiddels deskundigen over het fenomeen. Een nadeel heeft de slaolie wel: na een tijdje begint het spul te ruiken.
 
lijkt me een
'broodje aap'verhaal
vooral na het lezen van de link van Frisian:8-0:
 
Misschien ook wel een beetje vitamine C toevoegen met betrekking tot het voorkomen van virussen?:D :p
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan