Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik heb altijd hele goede ervaring met HTC gehad.
HTC HD2 is een heeeel mooi toestel, maar ver boven jouw prijsklasse.
Toestel met wifi van +/- 100 euro denk ik niet dat je heel ver zal komen.
en hoe duur dan? en met abbonement, hoeduur moet ik dan permaand denken??
Thx voor je reactie
kijk anders hier eens:
http://www.kieskeurig.nl/gsm/zoeken...n_default=0&max_default=1211&min=0&max=200&bs[f59807]=open&f59807[]=100565&bs[f59768]=open&f59768[]=100533
Ik raad LG sowieso af. En nokia raad ik naar eigen ervaring af. Dit zijn wel mijn persoonlijke meningen, het kan dat anderen hier er anders over nadenken.
De HTC HD 2 ga je niet redden met 100 euro, en als je toch nog een jaar er voor moet werken, kan je er beter dan nog een keer terug komen voor advies, want de markt van de telefonie veranderd zo snel.
Samsung B7330 ong. 250,-
Als ik die intyp zie ik alleen maar omnia pro erachter en die is 500...
Kijk eens bij de Belcompany
http://www.belcompany.nl/Selecteren/Pages/ProductDetail.aspx?pid=p175036_1
We gebruiken essentiële cookies om deze site te laten werken, en optionele cookies om de ervaring te verbeteren.