Imac 2010 Muis doet ineens raar

Status
Niet open voor verdere reacties.

SherinBloemendaal

Gebruiker
Lid geworden
5 jan 2013
Berichten
259
Beste mensen

ik heb een imac
en de muis gaat naar ong gebruik van 3 kwartier raardoen
dus dat ik geen linker klik meer kan doen
hij bijft hangen enz

ik weet niet wat de oorzaak is! maar het is vervelend!!
want ik ben belangrijke documenten kwijt geraakt!

Hopelijk weten jullie een oplossing
(ik heb al een andere muis geprobeert en nog het zelfde!!!!)

alvast bedankt

Sherin Bloemendaal
 
Laatst bewerkt:
Wat voor muis is dat? Ik zou geen problemen verwachten bij een bedraad aangesloten (usb-)muis of een bluetooth variant. Met een gewone draadloze muis verwacht ik wél (soms) problemen (overspraak van andere apparaten/zendamateurs etc.)

Tijs.
 
Als het met een andere bluetooth muis ook fout loopt, dan zou ik vermoeden dat er iets met de hardware mis is. Mogelijk wordt alles te warm, en moet je dus gaan kijken naar koeling, ophoping stof intern, slecht gebruik (bijv. laptops op bed gebruiken ipv. op vlakke tafel) etc.

Natuurlijk zou er ook een probleem met het moederbord kunnen zijn, maar als jij beschrijft dat het telkens pas na een bepaalde tijd van gebruik plaatsvindt dan vind ik dat onwaarschijnlijk.

Tijs.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan