image pc ?

Status
Niet open voor verdere reacties.

Arnold Velema

Gebruiker
Lid geworden
19 apr 2003
Berichten
110
http://www.helpwithwindows.com/WindowsXP/winxp-sp2-bootcd.html

Op bovenstaande link lees ik dat je een bootable cd kunt maken van een samenvoeging van XP en SP2 om een snellere herinstallatie te krijgen.

Het liefst wil een cd met XP zoals het nu is (inklusief alle updates en instellingen). Ik hoor de experts wel eens over het maken een image die later "uitgerold" wordt naar andere pc's (werkstations).

Is dit thuis ook mogelijk en zo ja waarmee ? Norton Ghost misschien ? Misschien teveel gewenst: maar kun je dan ook alle andere software meenemen ipv lose installatie ?
 
Norton Ghost maakt een exacte image van je besturingssysteem of een andere partitie. Deze kun je alleen op de pc gebruiken, waar de image van gemaakt is.

Dat "uitrollen" naar andere werkstations, kan voor zover ik weet alleen als ze exact deze;fde hardware hebben. Er zal gerust een cd te maken zijn die kijkt welke hardware drivers er nodig zijn.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan