Infoscherm rechtsonderin???

Status
Niet open voor verdere reacties.

Chocka

Gebruiker
Lid geworden
6 jun 2004
Berichten
151
Om de haverklap krijg ik rechtsonderin mijn beeldscherm een infoscherm, welke mij erop attendeert dat NTOSKRNL.EXE wordt geblokkeerd. Bovendien kan ik dan aanvinken dat ik dit scherm niet meer wil zien. Maar ondanks meerdere malen een vinkje te hebben geplaatst, blijft het infoscherm terugkomen???

Het infoscherm is gekomen sinds afgelopen weekend. Via Syagte kreeg ik informatie dat er een update was voor de door mij gebruikte firewall. Door een foute installatie heb ik tijdelijk de Sygate firewall verwijderd en even de Windows firewall aangezet om zo mijn installatie error 1316 te kunnen oplossen. Waarna ik mijn Sygate firwall alsnog heb kunnen installeren en de Windows firewall weer heb uitgezet.

Vanaf mijn eerste gebruik van de PC en het internet, heb ik een vieze virus binnen gekregen welke onstaan was door betreffende bestand. Zodoende gebruik ik al jaren een Sygate Firewall en heb daarbij betreffende bestand altijd laten blokkeren.

Via welke software het komt is mij onduidelijk, mijn vermoeden is dat iets met windows te maken heeft. Maar hoe of waar ik het kan uitzetten is mij onbekend??? Ik begin er beetje frustie van te raken.

Wie kan mij verder helpen??? Bij voorbaat dank.

Met vriendlijke groet,

Chocka

PS. Mijn vraag is puur gericht op het infoscherm en gaat niet over de keuze van mijn firewall en het wel of niet blokkeren van betreffende bestand.
 
Ik zou maar eens beginnen met een HiJack log te plaatsen, dit kan HIER en het programma hiervoor kun je HIER downloaden. Dat is stap 1
 
Beste JJW,

Bedankt voor je suggestie. Maar probleem is inmiddels al verholpen. Had de vraag bij meerdere forums uit staan, werkt altijd zeer goed. Ik kan zo de beste oplossing uitzoeken, welke als volgt was:

Schakel uw netwerkkaart eens uit onder netwerkverbindingen. Verwijder Sygate en herstart je pc. Nu installeer je Sygate opnieuw en je herstart weer je pc. Daarna schakel je uw netwerkkaart weer in.

De meeste problemen zijn zo te verhelpen bij Sygate.
Door de firewall van XP daar tussen door te gebruiken is niet echt bevordelijk voor een goede installatie van Sygate. Op de hierboven beschreven wijze is er geen enkel moment dat je niet beschermt verbonden bent met het internet.

Groeten, Chocka
 
Nou gelukkig maar, ook al doen we dat graag hoeven we hier ons niet meer druk te maken, dan nu nog de vraag even op status opgelost zetten.
 
Beste JJW,

Helaas, de vreugde was van korte duur. Heb intussen drie meldingen gehad met hetzelfde infoscherm rechtsonderin:

1. eenmaal met de melding dat SVCHOST.EXE wordt geblokkeerd
2. tweemaal de melding dat een portscan wordt gelogd. Maar door wie en waar???

Ondanks dat het bij drie meldingen is gebleven, blijft mijn vermoeden is dat iets met windows te maken heeft. Maar hoe of waar ik het kan uitzetten is mij onbekend???

Met vriendelijke groet,

Chocka
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan