inktcartidge

Status
Niet open voor verdere reacties.

jannemanneke

Gebruiker
Lid geworden
7 dec 2003
Berichten
106
ik heb wel eens gehoord dat wanneer de zwarte cartiridge op is en je gaat door met zwart printen, dat de printer dan alle 3 kleuren van de kleurencartidge gaat samenmengen en gebruiken om zo weer zwart te kunnen printen. Is dat zo? Het lijkt me toch wel een beetje onwaarschijnlijk.
HP deskjet 5150

Nog een vraag.
Ik heb mijn printer opnieuw geinstalleerd, alleen nu laat hij het inktniveau niet meer zien tijdens het printen. Geen ramp, alleen is het wel handig om te weten hoe vol/leeg de cartridge is. Heeft iemand de oplossing?
 
Laatst bewerkt:
Als een kleur van je printer op is probeert de printer dit zo goed mogelijk te compenseren, maar drukt het eigenlijk gewoon af in een andere kleur.

Je bent je optie kwijt waarin je je inktniveau kan zien of je ziet alleen de inktlevels niuet meer ?
 
Het probleem is opgelost. Heb alle software eraf gegooid en weer eens opnieuw geinstalleerd. Nu is alles weer goed. Wat er nou fout was gegaan weet ik niet. Toch bedankt!!!!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan