installatie Router

  • Onderwerp starter Onderwerp starter cort
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

cort

Gebruiker
Lid geworden
24 nov 2002
Berichten
986
Ik heb een router(met ingebouwde adsl-modem)geinstalleerd.Volgens de helpdesk van Allied Telesyn zou mijn router juist geconfigureerd zijn.(router is een AT-AR250E)en mijn provider is skynet(Belgie)
Nu kan ik nog steeds geen verbinding krijgen met internet.Mijn vraag: moet ik ook iets configureren in mijn PC om op internet te geraken en zoja ,wat?Ik werk met windows-xp en heb deze juist geinstalleerd.

Thanks,
 
Heb je hem wel op automatisch staan bij eigenschappen van lan-verbinding en dan bij internetprotocol eigenschappen?
 
Als ik naar mijn netwerkconfiguratie kijk,heb ik enkel 3 netwerkkaarten en deze zijn geactiveerd en werken ook als ik mij gewoon met een crosskabel aan mijn tweede pc hang die dan om zij beurt op internet gaat langs een gewone ADSL-modem;Nu heb ik een modem-router en mijn vraag is hoe ik mijn windows-XP moet instellen om langs deze nieuwe weg op internet te gaan.

Thanks
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan