installeren van oude laptop

Status
Niet open voor verdere reacties.

sheana

Gebruiker
Lid geworden
25 nov 2000
Berichten
36
Hallo,
Er is eerder een vraag geweest over een oude laptop maar ik heb net een iets andere vraag. Ik heb van een japanse vriendin een japanse laptop overgenomen. Ik ging ervan uit dat ik via mijn oude diskettes van windows 95 de nederlandse versie van Windows kon installeren maar helaas kreeg ik allemaal fout meldingen dat ze bepaalde bestanden niet konden vinden.

Nu lukt ook windows 98 niet want er zit een verwisselbaar diskette/cd rom in. Hij start elke keer alleen met de disketten en in de bios kan ik het niet omzetten naar D:

Helaas is alles al geformatteeerd van c: ik kan alleen in A komen

Hebben jullie een idee hoe ik toch nog windows op deze laptop kan zetten?

De laptop is een Compaq met pentium inside. Het is een oude laptop van 7 jaar oud.

120 MHZ pentium external cache 256K enabled, geeft hij nog aan.

bedankt alvast

groetjes Anita
 
Heb je wel een partitie aangemaakt op de geformatteerde schijf?
 
Een tijdje geleden(jaar) heb ik dat ook gehad met een iets nieuwere laptop, (helaas is dat topic niet meer te vinden hier). win95 eraf gegooid en daarna win98 geïnstalleerd en dat gaf een hoop problemen.

De installatie lukte niet, omdat Compaq gewoon een geval apart is, vergt een iets andere methode van installatie.

Na het lezen van enige documentatie van Compaq lukte het wel, ik weet alleen de link niet meer....en op helpmij is het niet meer terug te vinden..... :-(

succes
 
Probeer anders op de site van compaq de juiste drivers te downloaden.
 
laptop

Bedankt voor de reacties. Maar ik heb een boot diskette van 95 en 98 maar daar lukt de installatie nog niet mee. Ik zal via compaq verder zoeken naar extra drivers.

groetjes Anita
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan