Internet delen over verschillende computers [PROGRAMMA].

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Nair
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

Nair

Gebruiker
Lid geworden
30 mei 2009
Berichten
82
Hallo Helpmij leden,

Ik zit hier thuis met een probleem. Wij zitten thuis op verschillende computers met een draadloos netwerk. Zelf speel ik graag een schiet spelletje waar goed internet (PING) voor nodig is.

Het probleem is dat er bij mij thuis best vaak gedownload wordt en dat alle bandbreedte opgeslurpt wordt, waardoor ik met het spelen enorme lagg krijg en de ping omhoog schiet.

Mijn vraag aan jullie is, is hier een oplossing voor? Bestaat er misschien een programma waarmee ik kan instellen dat mijn pc altijd een bepaalde snelheid krijgt, waardoor ik vrijwel altijd lagg vrij kan spelen?

Want het is namelijk niet meer te doen, heb het al vriendelijk gevraagd aan iedereen of ze het wellicht kunnen minderen, maar het heeft totaal geen zin.

Ik hoop van jullie een oplossing te horen.


Met vriendelijke groet,

Nair
 
Via modem/router
Met de Fritz!Box 7340 die door Xs4all aan klanten werd geleverd,
kan dat in ieder geval wel.
Er is een instelling waarin je kunt aangeven welk apparaat in het netwerk altijd voorrang moet krijgen.

" Altijd" is betrekkelijk: je kunt die instelling van de ene op de andere minuut veranderen; dus bijvoorbeeld ook nu instellen en dan over twee uur weer terugzetten.
 
Zelf heb ik als router de Sitecom SX551 gekregen van KPN, maar volgens mij is dat niet mogelijk. Is er geen programma die dit mogelijk maakt?
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan