internet delen

Status
Niet open voor verdere reacties.

Robert Valkenee

Gebruiker
Lid geworden
8 mrt 2006
Berichten
10
Ik heb de volgende situatie:
Modem/Router alcatel speedtouch 510i
1 pc windows 98 en 1 pc xp
Ik heb allemaal groen lampjes op de modem, maar ik krijg geen inetrnet verbinding. Ik heb via de thomson site de config.wizard gedownload en geinstalleerd, maar helaas. Ik krijg wel een ipadres 10.0.0.150 en de standaard gateway is 10.0.0.138, maar deze laatste kan ik niet benaderen in i.e. en ook niet pingen. Deze wizard heb ik laten lopen op mijn 98 machine.Ik heb de xp machine uitgezet. Kan iemand mij helpen?

Gr.Robert
 
Als ik het goed begrijp zijn op beide computers geen internet, en hebben ze beide dezelfde configuratie.

Klopt dat?
 
Concentreer je erst even op 1 computer bijvoorkeur die met XP en zorg dat je die draaiende krijgt.Lukt dat ?
 
Ik heb het eerst geprobeerd met de 98 machine. Ik zal het nu eens proberen met de xp machine.

Ja, beide pc's hebben dezelfde configuratie.
 
Ik krijg de xp machine ook niet op internet. Ik heb ook een ipadres dat begint met 169.x.x.x. Ik zie ook op mijn router de volgende groene lampjes branden. PWR/Alarm brand constant. Line sync flikkert groen, Line RX en TX brandt niet en LAN flikkert groen, maar brandt niet constant.
 
Zolang de Linesync niet volop groen blijft kom je niet verder.Is het een nieuwe adsl aansluiting en wie is je provider ?
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan