Internet en telefoon boven ontvangen

Status
Niet open voor verdere reacties.

rogierdewit

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
28 jun 2009
Berichten
4
Hallo Allemaal,

Ik heb tv/internet/telefoon van ziggo. Nu hebben we dus een modem waaraan het internet en de telefoonkabel inzitten. Deze zit normaal gesproken beneden aangesloten maar we wilden dit nu allemaal naar boven hebben. Ik heb alles gewoon aangesloten zoals het beneden ook zat maar nu ontvangt hij geen telefoon en ook geen internet. Hoe kan dit? en wat kan ik hier aan doen? Want gaat de internet verbinding niet gewoon via dezelfde kabel als tv/radio?

ik hoop dat iemand een oplossing heeft:thumb:
 
Heb je de kabel en het kastje ook meegenomen naar boven. Dus het punt waar je kabel binnenkomt moet je verlengen, en het kastje boven monteren.
 
Daar ik excact hetzelfde abo. heb, weet ik hoe je de boel moet aansluiten.
Waar je kabel (dus die groene) binnenkomt, moet je met dezelfde soort verlengen.
Het kastje waar je de coax in aansluit, moet mee naar boven.
Als je dit voor elkaar hebt, moet je opletten dat de kern en de mantel geen contact maken, dan weet je zeker dat het niet werkt.
Als je de situatie zo gemaakt hebt, moet het werken.
Succes;)
 
oke nou alvast bedankt :rolleyes: ik weet niet of ik dit zelf kan maar dan weet ik waar het aan moet liggen
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan