internet verbinding lukt niet

Status
Niet open voor verdere reacties.

micki

Gebruiker
Lid geworden
15 jul 2001
Berichten
289
Een kennis van mij heeft altijd geinternet via de kabel(via netwerk),nu is ze verhuisd en wil ze voorlopig even internetten via telefoon.
Alleen we krijgen de verbinding niet gelegd,krijgen de volgende foutmelding:Remote Acces Connection Manager Services
fout 711: Kan remote acces connection manager niet laden. Configuratieprobleem verhindert maken verbinding.

Kan mij iemand vertellen wat hier aan de hand is???
Ze heeft XP.Hebben ook al geprobeerd verbinding te leggen via MSN Explorer,maar het aanmelden lukt steeds niet.
En de modemhelper geeft een foutmelding met iets van initialiseren wat niet lukt ofzoiets dergelijks.

Wat kan dit zijn?
 
Zet de Remote Acces Connection Manager Services op handmatig, net als de Telephony service.

Configuratiescherm\systeembeheerservices\. Dubbelklik in het rechter scherm op die services en voer veranderingen door.

Groetjes,
Bennie
 
En als je de volgende services eens op automatisch zet?

- Remote Access Connection Manager
- Remote Access Auto Connection Manager
- Telephony.

Kijk ook naar dit bericht.

Hoe zit het met de modem? Is die wel correct geïnstalleerd?

Groetjes,
Bennie
 
Diverse dingen geprobeerd met services,maar dit heeft geen effect.
Het is ook gewoon erg vreemd dat als ik met de nieuwe verbindingwizard handmatig een verbinding wil maken dit gewoon niet lukt.
Bij het schermpje waar je uit de 3 opties moet kiezen wat voor verbinding je wil aanmaken staat breedbandverbinding standaard aangevinkt.
De andere opties zijn lichtgrijs en je kunt deze ook niet aanvinken of die breedbandverbinding uitvinken.
Wat kan dit nu zijn???
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Nieuwste berichten

Terug
Bovenaan Onderaan