IP Connectivity bij Speedtouch 510 ?

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Mol
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

Mol

Gebruiker
Lid geworden
21 nov 2000
Berichten
140
Beste lezers,

Het lijkt er op dat ik op mijn goed werkende Alcatel Speedtouch 510 modem/router (KPN) nog steeds niet de juiste instelling heb.

Ik heb een LAN tussen twee PC's, opstelling: Speedtouch modem/router met 1 ethernetpoort, daarachter een switch en daarachter de twee PC's.
Binnenkort gaat er een derde PC bijkomen.

Voor de kenners:

Als ik op de installatie-site van de Speedtouch, in het [ADVANCED]-menu de link [DIAGNOSTICS] aanklik, krijg ik 3 onderwerpen n.l. [SYSTEM] - [LAN] - [WAN].

Bij [SYSTEM] en bij [LAN] staan groene vinken, bij [WAN] staat een rood vraagteken.

Als ik doorklik om te zoeken waar dat rode vraagteken op slaat, kom ik via [CONNECTIONS] en [PPPoA_1] bij [IP CONNECTIVITY].

Bij [IP CONNECTIVITY] staat een rood kruisje, dit is de oorsprong van het rode vraagteken dat bij [WAN] staat.

Als ik op de plus bij [IP CONNECTIVITY] klik, krijg ik een pingaddress te zien en daaronder een melding bij [Ping address description]: "Remote peer IP address (DNS was not reachable)".

Mijn vraag:
Is dat kwalijk en zo ja, wat doe ik er aan?
(Ik heb overal gezocht, maar hierover kan ik geen uitleg vinden)

Bij voorbaat dank, Mol.
 
Mol.
Heb jij het modum toentertijd wel via de cd van kpn geinstalleerd.
 
Ja, dat heb ik en ik heb het zelfs vanmorgen nog een keer over gedaan, maar het is altijd zo geweest en nog steeds zo.
(de modem/router is van KPN via een abonnement bij de provider Planet Internet)
 
En je andere twee computers werken verder goed.
Krijgen ook een ip adres en kunnen ook het internet op.
Ja....
Dan geen zorgen maken.
 
Nou andere twee computers ... er zijn er totaal twee, binnenkort komt er een derde bij, maar inderdaad de twee computers werken goed. Kan ze pingen, krijg van beide antwoord.

Maar dat rode vraagteken bij WAN hè ... ?

Bedankt voor het meedenken, Mol.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan