iPhone versnellen

Status
Niet open voor verdere reacties.

ErikBooy007

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
24 mei 2007
Berichten
3.814
Ik vond gisteren een goede tip op http://forums.macfreak.org . Het is een tip om je iPhone te versnellen als deze langzaam wordt door een vollopend geheugen.

Ik zal maar gewoon het artikel hier posten:

Als je je iPhone (of je iPod touch natuurlijk) veel gebruikt zal je waarschijnlijk op een gegeven moment merken dat die langzaam trager wordt. Met name na het spelen van spelletjes waar je veel stappen in terug kan gaan merkte ik dat mijn iPhone een stuk langer over deed om programma's te openen. Met name bij de vorige generaties, die veel minder geheugen aan boord hadden èn een tragere processor, is dat duidelijk merkbaar.Je kan natuurlijk wachten tot het besturingssysteem op een gegeven moment dat geheugen weer helemaal vrijgeeft of je iPhone herstarten om al het geheugen weer beschikbaar te krijgen, maar die opties nemen allebei relatief veel tijd in beslag.

Gelukkig heeft Apple een simpele handeling ingebouwd om snel het geheugen vrij te geven, alleen blijken niet zo veel mensen die te kennen. Daarom hier de volgende tip:
Als je merkt dat je iPhone trager wordt, druk op de aan/uit knop rechtsboven tot je de slider ziet waarmee je je iPhone uit kunt zetten. Maar in plaats van je iPhone uit te zetten druk je op de Home-button en houdt die net zo lang ingedrukt tot de slider weer verdwijnt, dat duurt zo'n vier à vijf seconden.
En dat is alles.
In mijn eigen ervaring is met name de SMS-applicatie nogal hongerig wat geheugengebruik betreft en soms duurt het wel vijf seconden voordat ik die voor mijn neus heb. Maar na het uitvoeren van deze handeling start dat programma weer gewoon lekker snel op.

BRON: http://forums.macfreak.org/readnews.php?newsitem=7625

Ik hoop dat jullie er iets aan hebben. :thumb:
 
Dank :thumb:

Mijn iPod Touch is gejailbreaked, dus ik kan het gewoon doen met SBSettings, nog sneller. Maar voor degene die dat niet zijn is dit enorm handig. Je moet alleen wel snel zijn, want als je de home en power knop te lang indrukt herstart je iPhone/iPod Touch.

:thumb::thumb:
 
Het is niet de bedoeling dat je de powerknop in blijft drukken, slechts totdat de slider verschijnt.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan