Is een Quartervox een extern modem?

Status
Niet open voor verdere reacties.

@ngel@

Gebruiker
Lid geworden
6 jun 2003
Berichten
5
Bij aanschaf van een Quartervox (geen webvox) om via ISDN te surfen enz. ontstaat er een probleem, de verbinding is nog steeds slecht 2400bps.
De vraag is... functioneert de Quartervox als externe modem? zo ja... hoe dit in te stellen?
Wij maken nu verbinding met het al bestaande modem 56Kb, maar met ISDN moet het sneller kunnen.
Wat doen wij fout?

@ngel@
 
Laatst bewerkt:
De Quattrovox heeft niets met de isdn verbinding van de computer te maken. Om met isdn een internet verbinding te maken heb je in de pc een ISDN-kaart nodig of een extern ISDN "modem". De ISDN-kaart van de pc wordt met behulp van een utp kabel aangesloten op het NT1 kastje. Dit is het kastje waar de ISDN lijn het huis binnenkomt. Vanuit het NT1 kastje loopt er dus een kabel naar de Quattrovox. Op de Quattrovox worden de telefoontoestellen aangesloten.

Dit betekent dus dat er in de PC eerst een ISDN-kaart moet komen, voordat je gebruik kunt maken van de snelheid van isdn.

Groeten Neleke
 
Je kunt hier de handleiding downloaden voor het NT1 kastje.

Neleke
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan