Joomla als homepage.

  • Onderwerp starter Onderwerp starter baws
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

baws

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
9 apr 2010
Berichten
1.258
Hallo.
ik heb zojuist joomla geinstalleerd.
ik kan joomla bereiken via domein.nl/joomla
Maar niet als ik naar domein.nl ga.
hoe zorg ik dat er standaard naar joomla wordt gegaan?
ik heb nu in de index dit gedaan,

<head>
<meta HTTP-EQUIV="REFRESH" content="0; url=http://mijndomein.nl/joomla">
</head>

dit werkt maar is er geen beter manier?

mvg
 
Laatst bewerkt:
Maar even in de juiste sectie gezet, succes met je vraag !!

T
 
Als je verder nog niets aan de site gedaan hebt is de makkelijkste oplossing om Joomla opnieuw te installeren. Ditmaal in de hoofdmap en niet in de map Joomla.
 
Is er geen andere oplossing? nou komen de orginele bestanden door de joomla bestanden en heb ook geen zin om alle orginele in een aparte map te zetten
 
Je zult Joomla echt in je hoofdmap moeten installeren om er direct bij uit te komen. Dat er andere bestanden tussen staan maakt voor de functionaliteit niet uit. Maar aan wat voor bestanden moet ik denken als ik vragen mag? Want dingen als plaatjes, downloads enzo zou ik doorgaans toch in een aparte map plaatsen om het overzicht te bewaren.
 
Als het op jou manier werkt lekker zo laten of idd in de hoofd map daar hoort het ook voor test doeleinde zet je het in een aparte map
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan