Jsp

  • Onderwerp starter Onderwerp starter sweet
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

sweet

Gebruiker
Lid geworden
30 jan 2004
Berichten
271
Hallo,

ik heb een stand alone applicatie gemaakt in Netbeans. Ik wil deze applicatie in een JSP tonen en werkend maken, kan iemand mij enige tips geven hoe ik dit het beste kan doen? Ik heb wel tutorials gevonden via google, maar niet hoe je een bestaand applicatie in JSP kan zetten. De applicatie maakt trouwens gebruik van een PostgreSQL database.

Gr,

Sweet
 
Wat voor applicatie zou dat zijn?


In principe is JSP gewoon een presentatietaal, uitermate geschikt voor de view-laag in een volgens het MVC-principe gebouwde applicatie. Je kunt alle informatie uit de andere layers tonen in een JSP-pagina, maar dat is wat anders dan het op het web presenteren vane een 'echte' JAVA-applicatie.

Ofwel; leg het even wat duidelijker uit.
 
Ik heb een standalone applicatie gebouwd in netbeans. De bedoeling is dat dit nu gemaakt of geimplementeerd wordt in een JSP. Ik heb mbv netbeans een Tomcat Server geinstalleerd en weet niet hoe ik nu verder moet.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan