• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Juiste waarden weergeven

Status
Niet open voor verdere reacties.

svekkes

Gebruiker
Lid geworden
4 nov 2007
Berichten
108
Aan allen,

Ik heb in excel een kleine database aangemaakt. Nu ben ik bezig om in enkele cellen wat statistieken in te zetten.
Dit lukt redelijk goed, maar nu zit ik toch even vast. Ik maak gebruik van volgende formule om alle waarden, in mijn bereik, boven 40 weer te geven.

Code:
=DBAANTAL(gegevens;"Diepte";L$7:L$8)

Waarbij 'gegevens' mijn bereik is, 'Diepte' de kolom en 'L$7:L$8' als volgt wordt omschreven: L7 = Diepte en L8 =">=40".

Dit gaat goed en de juiste hoeveelheid wordt weergegeven.
Maar nu zou ik graag een hoeveelheid willen weergeven van waarden die tussen 30 en 40 liggen. Hoe is dit op te lossen?

Alvast bedankt.
 
Dit kan je doen door je conditie L7:L8 uit te breiden naar L7:L9

L7 = Diepte L8 = ">=30" L9 = "<=40"

Dat zou moeten werken

Wim
 
Beste Wim,

Bedankt voor je hulp, maar dit dacht ik dus ook eerst. Ik krijg nu eigenlijk een totaal van alle waarden en niet de waarden tussen 30 en 40.
 
Beste Wim,

Bedankt voor je hulp, maar dit dacht ik dus ook eerst. Ik krijg nu eigenlijk een totaal van alle waarden en niet de waarden tussen 30 en 40.

Volgens mij moet je het ernaast zetten.
Dus
M7 ="diepte"
M8= ">30"
En uiteraard het bereik aanpassen.

Met vriendelijke groet,


Roncancio
 
Dag Wim,

Dit is inderdaad de richting waarin ik moest zoeken. Ik blijf nog steeds met een klein verschil zitten ergens, maar daar kom ik nog wel uit.

Alvast bedankt iedereen.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan