kaders in adobe photoshop elements 5.0

Status
Niet open voor verdere reacties.

solange

Gebruiker
Lid geworden
23 feb 2008
Berichten
68
Hallo,
Na twee dagen experimenteren en googlen vind ik nog steeds niet wat ik fout doe :-(
Hopelijk kan hier iemand mij verderhelpen....
Bij aankoop van een dia/negatief scanner heb ik photoshop elements 5.0 gratis bijgekregen. Ik probeer kaders toe te voegen rond foto's maar dat lukt niet helemaal.
Dit is wat ik doe :
- In photoshop elements : foto's bewerken en verbeteren
- Bestand, openen, foto (afbeeldingsgrootte van deze foto is 800x536)
- Illustraties en effecten, kaders, witte schuine rand, toepassen
- De foto met kader wordt verkleind weergegeven op het scherm met daarrond een groot vlak dat er op het werkblad transparant uitziet, na saven en import in een ander proramma wordt dit echter wit
- De foto met kader wordt gesaved

Wanneer ik nu deze foto open in een ander programma krijg ik dat groot vlak op de achtergrond mee terwijl ik echter enkel de foto met rand wil. (zie bijlage).
Is er een mogelijkheid om enkel de foto te saven met kader zonder die witte achtergrond ?
Mocht iemand de bijlage openen : Op 't eerste zicht valt het niet erg op wat ik bedoel met die witte achtergrond. Wanneer je echter de foto in éen of andere applicatie opent zie je het wel. In het midden de foto met brede witte kader, daarrond een groot wit vlak.

Alvast bedankt en groetjes,
solange
 

Bijlagen

  • test.jpg
    test.jpg
    60,2 KB · Weergaven: 40
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan