Kan deze processor op mijn moederbord?

Status
Niet open voor verdere reacties.

RowanP

Gebruiker
Lid geworden
21 feb 2007
Berichten
78
Hallo,

Ik heb een M848A Socket A moederboard van Systemboard. Er staat in de handleiding; "supporting AMD Athlon S2K FSB up to 400MHz" en "Supports AMD AthlonXP CPU up to 400 MHz FSB".

Momenteel heb ik een AMD Athlon XP 2600+ in mijn computer zitten, maar ik kan van een vriend zijn oude AMD X64 X2 krijgen (ik weet niet of het 3300+ of 4200+ is). Ik zou graag deze dual-core in mijn pc monteren, maar ik heb dus geen flauw idee of mijn moederboard dit gaat halen (voeding is te regelen).

Kan iemand mij vertellen of die nieuwe kaart er bij mij in kan of niet? Of als je misschien meer info nodig heb, laat het even weten!

alvast bedankt,
mvg Rowan
 
was ik helaas al bang voor.
probleem is dat het moederboard waar die op zit geen agp slots heeft, en mijn Nvidia Gforce 6800GT nou net weer agp is:(*zucht*

toch bedankt! [case closed]
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan