Kan kapotte DVD-rw-speler systeemcrashes veroorzaken?

Status
Niet open voor verdere reacties.

horsey

Gebruiker
Lid geworden
23 feb 2009
Berichten
17
Hallo,

Ik heb de laatste tijd veel last van het vastlopen (freeze), of crashen van mijn PC (Dell Studio XPS 8000 met Win7-64). Ik heb al vanalles geprobeerd, maar zonder resultaat. Het enige dat zeker is, is dat de DVD-rw-speler het niet doet (ook niet na de Fix die in deze forumrubriek staat). Voordat ik aan tijdverslindende herstelprocedures begin, zou ik willen weten of dergelijke problemen door een kapotte DVD-rw-speler kunnen worden veroorzaakt (het duurt nog even voordat ik deze kan laten vervangen).
Er staat geen uitroepteken bij de speler in apparaatbeheer Onder Eigenschappen staat dat het apparaat correct werkt, maar bij een test op lezen en schrijven laat ie het afweten, terwijl ie het twee jaar lang prima heeft gedaan.
Moet ik de vervanging van het apparaat afwachten, of heeft dat geen zin?
Alvast bedankt.

Horsey
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Beste Bertus,

Dat lukt me helaas niet vanwege mijn slechtziendheid. Daarom duurt het ook even voordat ik hem kan laten vervangen. Ik heb de speler wel uitgeschakeld, maar dat heeft het probleem niet verholpen.
Ik kan nu alleen nog maar in Veilige Modus opstarten.

Horsey
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan