kast openen

Status
Niet open voor verdere reacties.

GeertH

Gebruiker
Lid geworden
10 nov 2006
Berichten
22
Hoi,
Ik heb hier een packard bell xtreme 9411.
Heb aan de achterkant links en rechts twee schroeven losgedraaid maar krijg de zijkanten niet los. Ook de voorkant zit muurvast. Iemand een idee hoe deze kast te openen. De PC doet zo goed als niks meer, denk dat de schijf kapot is (iets maakt een ongezond geluid bij opstarten, terwijl opstarten niet lukt).
Bedankt,
Geert.
 
:D komt heel bekend voor,zo heb ik ook eens met een kast gezeten,toen moest toch echt de voor kant eraf en daar zaten lipjes voor de zijkant.............sterkte:D
 
De zijkant moest er eerst af en dat is met veel kracht uiteindelijk gelukt.
 
ook handige tip. Heb dit vaak bij systemen. Pak iets van ijzers. Iets duns maar wel sterk. een mes of schroevendraaier bijvoorbeeld. bij veel gevallen kun je het tussen je side panel en je kast perzen en zo de side panel van je kast lepelen mocht ie vast zitten. Maar dit kan niet bij elke kast want je hebt verschillende side panels natuurlijk.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan