• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Keuzemenu bepaalde cellen

Status
Niet open voor verdere reacties.

jamstar

Gebruiker
Lid geworden
16 dec 2015
Berichten
39
Goedeavond allemaal,


Ik heb een vraag inzake een keuzemenu. Ik wil een menu waarin de tekst van bepaalde cellen staan omschreven. Als je in het menu de keuze maakt springt je cursor naar deze cel.
Zie onderstaande bestandje,

Alvast bedankt voor het meedenken



Bekijk bijlage Map1.xlsx
 
Hoi,
Bekijk eens getrapte gegevens validatie
Volgens mij zoek je zoiets
Hierbij een vbtje
Kan uw vbtje wel herwerken, maar zal niet meer voor vandaag zijn
groet
 

Bijlagen

Bedankt voor je bestandje, het lijkt erop wat ik zoek,alleen wil scrollen en op het juiste cel terecht komen, een soort zoekfunctie.

Bedankt,
 
Je kunt de betreffende cellen een naam geven.
Bijvoorbeeld: selecteer cel D3, type in het naamvak (links van de formulebalk): Rood (Enter) en D3 heeft de naam Rood.
Doe hetzelfde dienovereenkomstig voor de andere cellen en je krijgt een keuzelijstje in het naamvak waaruit je kunt kiezen om op de betreffende cel terecht te komen.
 

Bijlagen

Of een ShowModal = false userform met Combobox.
 

Bijlagen

Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan