koeler van videokaart

Status
Niet open voor verdere reacties.

hangmat

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
22 mei 2001
Berichten
3.199
Ik heb een videokaart, een diamond viper 550 16 Mb (uit het museum, weet ik ja). Nu maakt de koeler daarvan een enorme herrie. Ik vraag me af of ik de ventilator die daarop zit zomaar kan loskoppelen zonder dat die kaart in de fik vliegt?
 
Laatst bewerkt:
Ik ken de kaart zelf niet maar ik zou zo zeggen dat deze er niet voor niets opzit...

Je kunt wel eventueel stillere koelers kopen en erop monteren (als het kaartje het aankan).

Mja, zo'n 16 MB museumgeval.. I see your point.
 
Lijkt mij geen goed en doordacht plan,dat is vragen om problemen,eerder schoonmaken en een beetje slaoli doet wonderen.
 
Ik kan de ventilator zelf wel uit de behuizing halen, maar ik weet niet of daar wat anders voor te krijgen is. De behuizing zit volgens mij op de chipset vastgeplakt.

Dit is hem, de vier schroefjes kan ik er van af halen, maar daarmee alleen het dekseltje en de ventilator zelf. De behuizing, zeg maar de koelribben, zitten er vast op.
 
Wellicht. Maar google vertelt mij dat er ook viper 550 bestaan die geen ventilator hebben. En toch is het dezelfde chipset.
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan