kpn modem aansluiten

Status
Niet open voor verdere reacties.

EdjeCageman

Gebruiker
Lid geworden
24 okt 2011
Berichten
273
Beste mensen,

Onlangs heb ik m'n ouwelijk nest verlaten, nu heb ik bij KPN een contract afgesloten. Nu kreeg ik donderdag het gehele pakket binnen, vandaag een gaatje gevonden om aan te gaan sluiten.
Nu komt er vanuit de lasdop een kabel binnen met (Bruin - bruinwit - blauw - blauwwit - groen -groenwit - oranje - oranjewit) hier wordt geen woord over gerept in het boekje van KPN., nu wil ik dus graag weten welke draden ik benodig heb voor het knijpen van de kabel.

Ik heb KPN erover gebeld, maar die kunnen me (nog) niet helpen, reden bij mij bekend lang verhaal gaan we hier dus niet plaatsen, ik heb toevallig even tijd dus daarom plaats ik hier :)
 
De kleuren die je noemt zijn van een netwerkkabel (UTP) en dus niet van een telefoonlijn waarop het modem moet worden aangesloten.
 
Handig document!
Dank je :)
 
had er expres bij gezet dat 't vanaf de lasdop kwam dat daar geen verwarring over kon ontstaan. Hulde voor SJJ stik handig bedankt :)
 
Graag gedaan en succes met aan:thumb:sluiten.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan