Krijg Flash installer niet gestart

Status
Niet open voor verdere reacties.

Pinklady89

Gebruiker
Lid geworden
12 jan 2011
Berichten
8
Beste mensen,

Ik heb een nieuwe laptop met een oude versie van Flash. Nu heb ik een nieuwe nodig en daarvoor heb ik via Adobe de installer gedownload. Als ik echter de installer wil openen, krijg ik de vraag of het programma wijzigingen mag aanbrengen en daarna gebeurt er niets meer. Als ik hem opnieuw probeer te openen, dan geeft hij aan dat maar 1 versie tegelijk geopend kan zijn. Ergo: op de achtergrond is Flash installer (kennelijk) bezig, maar er gebeurt niets.

Even wat achtergrond:
Windows 7, 64-bits
Firefox (maar moet hiervoor niet uitmaken?)
Geprobeerd met firewall en virusscan in- en uitgeschakeld
Oude flash verwijderd

Kan iemand mij vertellen hoe ik Flash toch kan installeren?
 
Probeer het volgende:
Ga naar deze pagina en download de tweede van boven (dus de Windows-versie voor Plugin-based browsers). Maakt niet uit de .exe of .msi versie.
Sluit Firefox helemaal af, en kijk in Taakbeheer ([Ctrl][Shift][Esc] toetscombinatie) in tabblad Processen of er nog iets van de Firefox draait en beëindig die (ook plugin-container.exe !).
Start daarna het zojuist gedownloade installatieprogramma.

Succes,

Tijs.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan