Lader Laptop

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Yorre
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

Yorre

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
7 dec 2009
Berichten
2
Ik heb een HP pavillion DV7 laptop. De lader die bij deze laptop zat is na 3 maanden kapot gegaan. Hoe weet ik niet precies maar aan de laptop had toen geen schade opgelopen. De dag nadien ben ik een universele lader gaan halen. Hier heb ik gekeken naar het wattage van de laptop. (90W = 19,6V * 4,5A)

Deze universele lader is na 5 dagen gebruik ook defect geraakt. De lader bevatte een display waarop weergegeven werd hoeveel volt er naar de laptop ging. Voordat deze defect was gaf deze lader 19,4 / 19,5 / 19,6 volt. Toen de lader defect ging schommelde dit tussen de 7 en de 8 volt.

De lader zat op het moment dat hij defect ging in de laptop. Zonder enige reden is deze dus kapot gegaan. Hij zat overigens niet erg lang in de laptop, ongeveer anderhalf uur. Erg warm was deze dus ook niet geworden. Erg vreemd dus allemaal.

Mijn vraag is nu of er defect kan zijn aan de laptop waardoor deze de lader kapot gedaan heeft? Het zou sterk toevallig zijn dat 2 laders binnen dezelfde week kapot gegaan zijn.

Welke raad zouden jullie mij nu geven? Op de lader en op de laptop is nog garantie. De eerste lader valt ook onder garantie en die heb ik al naar de winkel gestuurd. Maar aangezien ik dringend een lader nodig had, had ik maar een nieuwe universele lader gekocht.



Dank bij voorbaat,

Yorre
 
Hoi,

Je geeft eigenlijk het antwoord zelf al: garantie, dus met de hele handel terug naar de leverancier. Laat die het maar nakijken, daar heb je immers garantie voor?
 
Hallo Yorry,

Ik adviseer altijd adapters met dezelfde specificaties als de originele.

Daarnaast kan het zo zijn dat je powerjack kapot is en daardoor adapters sloopt. Waar zit je ergens?
 
Hallo Yorry,

Ik adviseer altijd adapters met dezelfde specificaties als de originele.

Daarnaast kan het zo zijn dat je powerjack kapot is en daardoor adapters sloopt. Waar zit je ergens?

Aha .... jij wilt hem 'helpen.....'.
Volgens mij moet jij er echter niet mee gaan prutsen, want dan komt zeer waarschijnlijk zijn garantieclaim in gevaar.
Beste advies is dus dat van mij: terug naar de leverancier.
Hij heeft zowel op de laptop (incl. bijbehorende lader) áls op de zojuist gekochte vervanger garantie.

Mocht de oorzaak van het defectraken van de vervanger toch in de laptop zelf zitten dan heeft TS pech, want de garantie strekt zich niet uit tot zélf aangeschafte vervangende onderdelen die niet van hetzelfde merk zijn .......
 
Laatst bewerkt:
Als er garantie is, moet je die inderdaad aanspreken. Wel rekening houdend met de lange reparatietijden van leveranciers.
Mocht je verdere hulp nodig zijn, laat maar weten, want ken hiervoor wel een aantal goede kanalen.
 
Ik zou de laptop binnen kunnen doen om hem laten na te kijken maar ik kan die laptop echt niet missen, zit binnen enkele weken in de exameperiode en dan heb ik die laptop echt echt nodig. Ik ga afwachten of de laptop de nieuwe lader ook sloopt. =P

Ik was niet van plan zelf iets te doen aan de laptop, 2 jaar garantie zet ik echt niet op het spel.

Toch bedankt voor de reacties allemaal!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan