laptop geeft geen kick meer

Status
Niet open voor verdere reacties.

john ross

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
7 jan 2006
Berichten
1.016
Hallo,heb hier een laptop die gevallen is:t.t.z. hij zat in een beschermtas en nogal onzacht contact gemaakt met de straatstenen:o.
Er is gen zichtbare schade aan de case maar krijg hem niet aan de praat,zelfs geen ledje van HD of POWER licht nog op.
Heb de bodemplaat afgenomen en gemeten of er stroom door de connector komt(de contacten op het moederbord) en dat is ok.

Ik ben geen elektronicaspecialist maar ben ook niet bang om de hele laptop open te gooien en het mobo eruit te halen en de componenten te bekijken maar weet nu echt niet wat er nog zou kunnen mis zijn.

Heeft iemand ervaring op dit gebied en kan me advies geven?


Gr .jan
 
Ja dat kan van alles zijn. Mijn advies even naar de winkel.
 
ben bang dat een laptop die gevallen is niet onder de garantie valt (LOL)
altans dat is schade door eigenschuld :/ word hopen dat als je al RMA moet aanvragen ze dit ook accepteren...
 
ben bang dat een laptop die gevallen is niet onder de garantie valt (LOL)
altans dat is schade door eigenschuld :/ word hopen dat als je al RMA moet aanvragen ze dit ook accepteren...

Wat draagt dat bij aan de vraag?
Juist, helemaal niks.

@john ross,

je kan idd het beste een expert hier naar laten kijken.

Tardis
 
eigenlijk vrijveel in bepaalde scenario's

als de laptop schade heeft opgelopen en dit gerepareerd moet worden en de kosten erg duur zijn (wat btw erg vaak zo is bij laptops die zijn gevallen)
dan moet je gaan bedenken of het het wel waard is om je laptop nog te repareren

natuurlijk weet ik niet hoe oud die laptop is en of hij veel heeft gekost
maar als je scherm bijvoorbeeld kapot is dan kan dat zo 300 euro kosten :confused:
voor zon bedrag kun je bijna een nieuwe kopen

advies is advies of het nou leuk is of niet verder was het advies goed bedoeld (en ook een hint als je begrijpt wat ik bedoel...)
 
Laatst bewerkt:
Veel wijzer ben ik niet geworden van de reacties en tegenreacties.

Heb ondertussen het mobo uit de case gehaald en alle componenten gecontrolleerd
er is niets aan te zien,alle contacten lijken goed te zijn(behandeld met contactspray),alle ribbon cables uitgemeten,gecontroleerd op barsten in de print,
nergens geen sporen van kortsluitingen tss verschillende elementen/componenten en toch doet hij het niet.

Denk dat het eentje wordt voor onderdelen: o.a. de cpu, scherm, keyboard dvd, enz



Voor de geinteresseerden:het betreft een medion MD98360 en is nog in garantie maar de eigenaar is het aankoopbewijs kwijt
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan