Laptop HDD probleem.

Status
Niet open voor verdere reacties.

Mark N

Gebruiker
Lid geworden
19 mei 2008
Berichten
103
Hallo,

Ik zat gisteren met een vriend van me op de laptop.
hij vroeg aan me wat dat zilveren ding was wat uitstak (een zoort stikkertje.)
Ik wist het zelf ook niet, dus uit nieuwsgierigheid trok hij eraan.
Een grijs ding (wat later de harde schijf bleek te zijn kwam er uit.
Hij is niet gevallen, niet vies geworden, en ik heb hem er meteen weer ingestopt, zeer voorzichtig.
Op het scherm stond een soort van Blue Screen of Death, waarop iets stond als hardware failiure, met een foutcode tussenhaakjes erachter.
Nu, als ik mijn computer aanzet gaan de fans draaien, de lampjes boven het toetsenbord blijven uit (knipperen normaal altijd)
en de power-lamp word oranje. Geen bios, geen foutpiep..
Na ongeveer 10 sec. gaat hij vanzelf uit.
Het enige wat ik over deze laptop weet, is dat hij van HP is, er 512mb RAM in zit, en dat de harde schijf 60 gb heeft.
Dit komt omdat ik hem van mijn neef kreeg, die er geen boekjes bij had, en alle stickers er af had gepeuterd.
hier is wat ik heb geprobeerd:
Opstarten zonder harde schijf: hetzelfde resultaat als met.
Opstarten zonder oplader erin: hetzelfde.
XP CD instaleren: Hetzelfde resultaat.
Linux CD: Ik weet niet wat ik anders deed, maar hij starte gewoon op van de linux cd. Ik deed een RAM check, die was OK, en toen vertelde linux dat hij klaar was met testen en nu ging opnieuw opstarten. Hierna kreeg ik hetzelfde probleem.

Kan iemand mij alsjeblieft helpen mijn computer opnieuw op te starten, er staat een HELE hoop belangrijke data op(fotos van familie, schoolprojecten..U red hiermee echt mijn leven!P.S .sorry voor eventuele spellingsfouten.. het is erg laat.)
 
kan 2 dingen betekenen in het ergste geval is je harde schijf defect geraakt
of de harde schijf heb je niet goed terug gezet in een soort stekkerblok deze moet er behoorlijk stevig in gedrukt worden
vaak zit er ook een verloop op je harde schijf die meekomt als je de schijf eruit haalt
ps zonder harde schijf kan je de labtop nooit opstarten mocht het weer gaan werken maak dan een backup van je schijf
altijd handig

S6 Wouter
 
geen paniek, data is nog niet verloren en ik kan je bijna garanderen dat het er nog wel af te halen valt. zelf heb ik nog nooit een laptop gezien waarbij je zo de harde schijf eruit kon trekken alsof het een geheugenkaartje is. Tsja als hij draaide kan hij stuk zijn gegaan, gezien. Ik zou inderdaad eerst hem proberen goed terug te steken en anders.. mischien toch maar opsturen naar bedrijfje voor rond de 35euro en je gegeven eraf laten halen. HP heeft ook een redelijk goede service, ook al vat die niet meer binnen de garantie kan je misschien is bellen. Hebben ze maybe nog een tip voor je.
 
je kan dus gewoon ook alles van je harde schijf halen, dit verklaart echter nog niet waarom xp er niet meer op kan x.x maar ben blij dat je eruit bent gekomen:thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan