laptop op tv aansluiten>

Status
Niet open voor verdere reacties.

aceraspirefan

Gebruiker
Lid geworden
5 jul 2009
Berichten
225
ik heb even een vraagje ik wil mijn acer aspire aansluiten op mijn tv en ik heb alleen een tulp kabel van een dvd speler dus alle kleuren 2x aan alleen kan ik hier wat mee (ik heb een acer aspire 7520G met s-video en vga en dvi aansluiting ofzo)


alvast bedankt,
 
alle kleuren 2 keer dus ook geel.?
Maar je kunt het beste dan van vga naar je televisie gaan...
 
nou het is een tulp kabel waarvan rood/geel/wit voor de dvd speler en aan de andere kant weer rood/geel/wit en ik heb niet een tv die vga ondersteund!
 
nee dan gaat het niet lukken.
 
ja zo doe ik het ook.
meet een vga kabel.
mijn aspire 9305wsmi kan dat netjes.
 
Als je laptop een DVI uitgang heeft en je gaat een nieuwe TV kopen, dan zou ik een DVI naar HDMI kabel gebruiken om de TV aan te sluiten.

Je laptop heeft nu een s-video uitgang zeg je, dan zou je met deze kabel de tv via scart kunnen aansluiten: http://www.kabelsenmeer.nl/Productgroep/48/6/Scart__SVideo_kabels.html

Voor de audio heb je dan een verloop kabel van jack naar tulp nodig, deze bijvoorbeeld:
http://www.new-line.nl/nl/jack-rca-verloopjes/mini-jack-naar-tulp-verloopje_13199.htm

Verwacht echter geen goede beeldkwaliteit als je met s-video gaat werken.
 
Voor het geluid raad PST een verloopje aan. Maar een kabel ga je veel sneller vinden. Zoiets dus: http://overdevest.smart-sales.nl/produkten/pdt2318/Kabel 2 tulp - 1 mini jack.jpg

Dat verloopje was meer bedoelt in combinatie met de s-video naar scart kabel, waar al een tulp/rca kabel aan vast zit. Dan is een verloopje makkelijker.

Als je van de laptop naar de TV een geluidskabel nodig hebt, dan kun je inderdaad beter een complete kabel nemen. Elk verloopstukje is een overgang = extra weerstand = kans op slechter geluid.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan