Laptop vast zonder netstroom

Status
Niet open voor verdere reacties.

grumbkow

Gebruiker
Lid geworden
20 aug 2007
Berichten
924
Hallo,

Ik hoop niet dat ik een bekende vraag stel, wist niet precies waarop ik eigenlijk moest zoeken.

Ik heb hier een laptop liggen die ik zou nakijken, ik kreeg de klacht dat het touchpad niet zou werken na opstarten. Ik dacht driver probleempje ofzo. Nu ben ik erachter dat zodra de laptop op de accu draait ipv netstroom de hele laptop direct vastslaat en dan 10/15 minuten nodig heeft om weer te reageren en zelfs dan reageert hij maar op letterlijk 5% van de gewone snelheid, Zodra ik de netstroom eruit trek schiet het CPU verbruik naar 100% en blijft daar ook op staan. Iemand een idee wat ik kan proberen?

Het gaat om een Acer Travelmate 2310.

groeten,
Grumbkow
 
Laatst bewerkt:
Eerste wat ik zou doen is energiebesparende schema's nakijken, want die kan onderscheid maken tussen 'op accu' en 'op netspanning'
Soms worden hiervoor programma's door de fabrikant mee-geïnstalleerd, en verder kan je in Windows zelf het nodige nakijken. Kijk beiden na.

Natuurlijk zou het ook niet verkeerd zijn om de accu door te meten of die wel voldoende voltage levert en vooral ook hoelang de accu dat volhoudt onder normale gebruiksbelasting. Ideaal zou zijn als je een 2de accu (liefst zo nieuw mogelijk) hebt ter vergelijking, maar op de accu zelf moet ook staan hoeveel spanning etc. het zou moeten kunnen leveren.

Succes,

Tijs.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan