laptop vertraagt enorm

Status
Niet open voor verdere reacties.

wanny

Gebruiker
Lid geworden
16 feb 2005
Berichten
76
hallo,

mijn vriendin heeft een laptop en tegenwoordig gaat hij enorm traag op bepaalde momenten. Ik heb daarom de laptop gespybot, gedefragmenteerd, ccleaner, anti-rootkids en zo uitgevoerd maar hij blijft op bepaalde momenten enorm traag werken. Als internet openstaan, 2 word documenten, outlook en winamp kan hij het niet aan. terwijl hij het op andere momenten wel kan. Meestal vertraagt hij naar mate er op gewerkt wordt.

Ik meet regematig nu de temberaturen en die zijn als volgt
processor: altijd tussen 28 en 36 graden
harde schijft: begint bij 28 en gaat tot 51 graden!

Ook blijft het lampje van de harde schijft de laatste tijd constant pinken ( zoals hij iets opzoekt) terwijl hij niets doet of moet doen.

Weet er iemand wat ik kan doen?

groetjes
wannes
 
Misschien is het wel gewoon een hele trage laptop. Je hebt niks van systeemgegevens erbij gepost, dus naar de oorzaak kan men alleen maar raden.
 
dell inspiron 1150

processor: intel celeron 2400Mhz
geheugen: 510 mb
40 gb harde schijf (hatachi)
 
Ik zou denken dat je cpu te warm wordt door stof in de koeler ofzo maar je temperatuur is eigenlijk niet overdreven hoog :confused:
 
ik heb daar ook aan gedacht maar vb nu draait alleen winamp en staat outlook open en blijft de processor op 36 graden en de harde schijf op 49graden.:confused:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan