LG KP501 geen verbinding "GSM=>PC"

Status
Niet open voor verdere reacties.

Leek 100

Gebruiker
Lid geworden
10 jul 2009
Berichten
12
Hallo!

Probleempje... Heb een gsm LG KP501 die ik wil installeren op mijn PC. Heb reeds de bijgeleverde handleiding enzo goed gelezen maar deze helpt mij niet echt...
Mijn GSM zelf is goed ingesteld naar mijn idee ==> Menu => Instellingen => Verbindingen => USB-verbinding => PC-Suide. (zonder dat deze aan PC verbonden is.
Dan , zoals gevraagd, istalleer ik eerst de bijgeleverde CD-ROM "LG PC Suide II" met succes. Geen enkele probleemverwijzing.
Dan, zoals gevraagd, sluit ik de GSM aan de PC aan via de meegeleverde USB-kabel. Ik open het net geïnstalleerde programma, ik klik op "wizard verbinding". Dan op "volgende". Dan selcteer ik "USB" en dan klik ik terug op "volgende". Dan begint mijn PC verbinding te zoeken maar ik krijg steeds de boodschap "Kon geen verbinding instellen tussen mobiele telefoon en PC"

Lange tekst, hoop dat het wat duidelijk is...

Is er iemand die me zou kunnen helpen?

Alvast heel erg bedankt!
 
Wanneer je de telefoon aangesloten hebt verschijn t er in je taakbalk wel een extra icoontje ofzo bij, of een nieuwe hardware gevonden ballon ?
Je kunt ook nog even kijken in je apparaatbeheer of er uitroeptekentjes en/of vraagtekentjes staan wanneer je telefoon is aangesloten.
Je pc moet volgens mij zo-ie-zo reageren wanneer je je telefoon aansluit.

Heb je al een andere USB poort geprobeerd ?
Of misschien een andere USB kabel ?

Groeten Marcel
 
Laatst bewerkt:
Alvast bedankt, wanneer ik de telefoon aansluit maakt mijn telefoon zelf een geluidje (dus veronderstel ik dat de telefoon weet dat hij verbonden wordt). Op mijn pc krijg ik niks te horen of te zien. Als ik "mijn computer" open geeft hij geen enkel verbonden USB-poort aan. ( mss is dit al niet normaal?) Bij apparaatbeheer niks abnormaals vast te stellen. Krijg ook geen ballonnetjes. Enkel het icoontje van het geïnstalleerde bijgeleverde programma vind ik terug in taakbalk en op bureaublad. Een andere USB-poort had ik ook geprobeerd, een andere USB-kabel kan ik niet proberen aangezien er maar 1 is die compatibel is met mijn GSM.

Toch bedankt voor het helpen :)
 
Komt er in je verkenner ook geen Verwisselbare harde schijf bij ?

groeten marcel
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan