Lifetec externe Modem 56k V.90 probleem

Status
Niet open voor verdere reacties.

Sharity

Gebruiker
Lid geworden
10 nov 2003
Berichten
77
Hoi,

Ik heb op de pc van mn moeder bovenstaande externe modem aangesloten en ik krijg em niet aan de praat.
Driver opgehaald en geinstalleerd, alle lampjes knipperen af en toe op de modem maar inbellen ho maar.
Via configuratiescherm-modem opties alle instellingen nagelopen maar niks helpt.
Er zijn 2 COM poorten, allebei uitgeprobeerd ook dat mag niet baten.
Als ik de instellingen van de modem probeer op te vragen zegt ie dat ie geen verbinding met de modem kan maken.

Het systeem van de pc is XP professional, AMD processor, 512 geheugen en een schijf van 20 Gig.

Wie kan mij vertellen welke instellingen ik moet nalopen bij de installatie van dit modem? Bij Hardware staat keurig de modem vermeld en dat het apparaat correct werkt maar niet dus. Alle stekkers juist aangesloten kan bijna ook niet verkeerd dus dat kan mij volgens mij niet zijn.

Misschien heb ik toch de verkeerde driver? ik kon van Lifetec en Medion nl de driver niet vinden (ja ook op driverguide.com gekeken) en heb toen van Creatix de 56k V.90 geinstelleerd. Kan dat wel?

Als ik de modem aansluit herkent de pc ook geen nieuwe hardware trouwens, ik installeer de driver via de toevoegen van modem optie.

Wie o wie kan me helpen?
Alvast hartstikke bedankt!

Complete gegevens van de modem:
Lifetec GC 326.0-9V/700ma
V.90/56K
 
Kan je het FCC nr. even geven.Dit staat onderaan of achteraan op de modem. Dit kan makkelijker zijn om je drivers te vinden. Lifetec maakt zelf geen modems, dus de chip kan van een ander merk zijn.
 
er staat helaas geen FCC nr op, dubbel gecheckt, er staat wel een serienummer op: 454516
 
Dan gaat het moeilijk worden. Het enige wat nog kan ( vind ook het betreffende niet terug op hun site), maak de modem even open en kijk naar merk en de nummer van de chip. Kan gemakkelijk een Rockwell of een connextant zijn, of een ander merk. Kijk misschien ook even op de print, dat daar de FCC nr niet vermeld is. Zou normaal moeten, want bij mijn weten is dit verplicht.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan