Linksys WRT54G & Linksys WVC54g

Status
Niet open voor verdere reacties.

eddyboerman

Gebruiker
Lid geworden
15 dec 2005
Berichten
11
Beste Forum leden,

Ik heb problemen om de breedbandrouter WRT54G met de Wireless Internet camera WVC54G te configureren.
Met de kabel is het geen p[robleem, zonder problemen laat de camera met de router configureren. Nu haal ik het kabeltje er tussen uit, lukt het niet meer.
Ik heb van alles geprobeerd, beide vaste ip adressen, 1 wel vast en de ander niet en omgekeerd, alle beveiligingen eraf gehaald etc etc.
Ik zie wel dat het lampje van het wireless van de camera gaat branden, dus kennelijk heeft de camera wel ergens verbinding, maar ik kan nog niet ontdekken waar.
Ik heb een behoorlijke engelse beschrijving van de camera, maar ik kom er niet uit. Ik zou nog de firewall kunnen proberen. Wie helpt mij verder? :confused:
Alvast bedankt voor de moeite.

Eddy Boerman
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan