logboek probleempje....

Status
Niet open voor verdere reacties.

boerdet

Gebruiker
Lid geworden
8 sep 2000
Berichten
126
Na enige keren goed geholpen te zijn en tevens gemerkt te hebben dat het Logboek voor het vinden van oplossingen heel belangrijk is, kom ik nu tot de conclusie dat mijn logboek zelf stopt met loggen...!
Het is de tweede keer dat me dat gebeurt.
Moet ik de grootte verhogen (meer kb's)? Of heb ik iets verkeerd staan?
vr gr Tijmen
 
Controlleer:

Eigenschappen deze computer\Geavanceerd\Instellingen (opstart- en herstelinstellingen). Vinkje bij: "Een gebeurtenis in het systeemlogboek vastleggen"?

Groetjes,
Bennie
 
al...

Hoi Bennie,

Ik hoop dat we er weer snel zouden zijn, maar jammer:
dat vinkje staat al aan!!!
gr Tijmen
 
Bevat het logboek dan helemaal geen entries?

Groetjes,
Bennie
 
Jawel, maar tot een bepaalde datum.
Hij was nu gestopt op 27 juli. Ik weet niet wat ie toen gedaan heeft, maar het lijkt erop dat ie dan vol (max kb's)is en niet automatisch overschrijft. Dat is dacht ik standaard. Vorige keer dat ik dat merkte heb ik dat aantal kb's verhoogd, en logte hij weer een poosje.

groetjes Tijmen
 
Dat is heel goed mogelijk. Open je logboeken. Je hebt keuze uit: "toepassing", "Beveiliging" en "Systeem". Selecteer het logboek in kwestie. Uit het menu Actie kies je "eigenschappen". De rest wijst zich vanzelf.

Groetjes,
Bennie
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan