• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

loting

  • Onderwerp starter Onderwerp starter ppms
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

ppms

Gebruiker
Lid geworden
19 aug 2006
Berichten
226
Hallo,

Het is de bedoeling dat elke speler iedere ronden met een ander en tegen andere speelt.

Ik heb er toch steeds enkele foutjes erin, bij 5 partijen doen 40 spelers altijd wel mee maar als het met minder spelers ook nog kan kloppen dan graag.

Ik heb er toch steeds enkele foutjes erin, bij 3 partijen doen 28 spelers altijd wel mee.

Het zou dus moeten kloppen met 40, 41, 42 en 43 of 60, 61, 62 en 63 spelers daar het niet altijd het getal door 4 deelbaar is.

Misschien is er wel een hele andere manier om dit te doen.

Groet PPMS
Bekijk bijlage loting helpmij.zip
 
Hallo ExcelAmateur,

Bedankt voor de tip. Ik ga het eens bekijken maar wel morgen ben nu te moe en natuurlijk tips of de oplossing blijven welkom.

Groet PPMS
 
Hallo,

Ik ben er nog steeds niet uit hoe je dit moet aanpakken, heeft iemand soms nog een tip of oplossing.

Ik zou er erg blij van worden als het programma foutloos zou werken.

Groet PPMS
 
Hallo,

Ben er nog niet helemaal uit maar zet de vraag als opgelost.

Groet PPMS
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan