Magenta inktcartridge beschadigd maar toch niet in Z/W kunnen printen .

Status
Niet open voor verdere reacties.

noliko

Gebruiker
Lid geworden
15 jul 2012
Berichten
196
Ik ben in het bezit van een HP all-in-one waarvan de magenta cartridge is beschadigd en ik bijgevolg niets meer kan uitprinten . Nu ben ik naar eigenschappen van de printer gegaan en heb bij voorkeurinstellingen het laten printen op zwart/wit gezet maar toch kan ik nog niet printen . Hoe komt dit ?
 
Wat is kapot aan die cartridge?
Als het het deel van cd Chip is kan ik er me wat bij voorstellen.

Anders wordt dit waarschijnlijk een onbevredigend antwoord. Koop een nieuwe magenta cartridge. Alleen ik kan niet garanderen dat hij het dan wel doet.
Heb je niet nog een lege ergens liggen?
 
Wat er juist kapot is weet ik niet . Op het display van de printer staat er vermeld dat de cartridge is beschadigd . Ik moet er wel bij vertellen dat bij mijn laatste printen de magenta kleur overheerste .
 
Als je die cartridge er nu eens uit haalt en goed met spiritus schoon maakt.
Misschien heeft dat overtollige magenta de boel vervuild waardoor die melding opduikt.
Ik heb ook verder geen idee hoe een of ander elektronisch gecontroleerd wordt maar misschien is dat defect de oorzaak van de melding?

Schoonmaken kan geen kwaad, zeker omdat er al aangegeven wordt dat hij kapot is.
 
Originele printer gehaald van HP en het probleem was opgelost .
Bedankt .
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan