mailtjes kwijt

Status
Niet open voor verdere reacties.

sheera

Gebruiker
Lid geworden
15 feb 2003
Berichten
62
Ik weet niet of ik hier goed zit, maar toen ik net mijn mailbox opende blijken alle mails die ik in mijn in- en outbox had staan, allemaal weg zijn. Het lijkt wel of er een hele nieuwe outlook op staat.
Ik denk dat iemand (per ongeluk) alles gewist heeft ofzo, maar ik ben nu alles kwijt (ook belangrijke mails). Nu had ik wel eens gehoord dat als je iets delete het niet "echt" weg is maar nog ergens op je pc staat. Is dat zo??? Ik hoop van wel want ik baal nu verschrikkelijk.
Is er een manier om deze mailtjes terug te krijgen??
 
In "Start", "Zoeken", *.dbx intikken en je PC vindt alle emailbestanden van Outlook Express terug (op voorwaarde dat verborgen bestanden ook zichtbaar zijn). Waarschijnlijk zijn ze niet verdwenen maar zat je PostvakIn zo vol (+248 MB) dat OE een nieuw PostvakIn kreëerde waarin hij weer blanco begint. Zit trouwens met hetzelfde probleem en probeer de "verdwenen" in een andere map te krijgen om ze weer in Outlook Express te kunnen zien.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan