MAME & joystick/gamepad

Status
Niet open voor verdere reacties.

Forza Utreg

Terugkerende gebruiker
Lid geworden
9 aug 2001
Berichten
1.295
Hallo allemaal,

Ik speel de laatste tijd veel klassiekers zoals Donkey Kong, Pacman enz enz.
Op een toetsenbord vind ik het erg lastig spelen en ik mis ook de "feel".

Kun je MAME spellen ook met een joystick en/of gamepad spelen???
Heeft iemand hier ook ervaring mee???
Ik hoor het graag!!!

Alvast bedankt

Groeten Daan
 
Ja hoor ik heb een goedkope joystick gekocht van 8 euro,en dan moet je ff in het spel als ie dat ondersteunt tenminste aan geven dat je met joystick wil spelen,gaat erg goed hier.
 
Dat is goed nieuws. De games die ik speel ondersteunen dat bijna allemaal.

Ik ga ff op zoek naar een goedkope joystick.

Bedankt enne...classic gaming rulezzzz (voel me weer een jochie in de snackbar die al zijn geld in de kast douwt...:thumb: )
en ik verlang weer naar mijn ouwe trouwe MSX hitbit....zucht :love:
 
Hoi Verschagen,

Welk merk en/of type joystick heb je gekocht???

Daan
 
En ik gebruik de goedkoopste lifetec gamepad die ik kon vinden hiervoor. Werkt uitstekend en kostte € 6,95.
Alleen wel even opletten als je met XP werkt en je schaft een een gamepad aan voor aan de gamepoort, niet alle gamepads worden ondersteunt door XP (wel met USB) juist b.v. van Gravis worden er nu hele goedkope gamepads aangeboden voor aan de gamepoort die onder XP met geen mogelijkheid aan de gang te krijgen zijn, er bestaat van dezelfde pad een USB uitvoering die wel uitstekend werkt, maar niet alle 'oude' spellen werken weer met een USB pad.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan