mapnaam Mijn Documenten spontaan gewijzigd

Status
Niet open voor verdere reacties.

MarcelJes

Gebruiker
Lid geworden
31 jul 2007
Berichten
11
IK heb het volgende rare probleem:
OS=WinXP Prof - heb een thuisnetwerk met daarin een aantal mappen gedeeld - Windows Firewall ingeschakeld, AVG antivirus en Adaware

Na een update van Win Mediaplayer is spontaan de naam van de map Mijn Documenten gewijzigd in 1401 !!!! Map stond gedeeld maar inmiddels dit ingedaan gemaakt.

What's up :o
 
Hoi,

vreemd.......maar kun je de naam niet meer terug veranderen in "Mijn Documenten"
(rechtsklik naam wijzigen) (?)

Grtz.
 
- geen viri..
-kan de mapnaam weer veranderen, maar krijgt altijd bij dit soort spontane aktie's een vreemd gevoel
 
Als de naam enkel op je bureaublad is veranderd, en niet in Documents and Settings, lijkt het mij al minder ernstig.
Heb je het niet gewoon ongemerkt per ongeluk gedaan? Bijvoorbeeld niet snel genoeg gedubbelklikt, waardoor je de naam kon veranderen, en toen (wellicht per ongeluk) een paar cijfers ingetypt?
 
Het gebeurde spontaan na een herstart na de update van WMP.:shocked:

Enfin...ik heb daarna alles gescanned en Hijackthis logfile gedraaid...gelukkig niets raars te vinden. ...mijn firewall staat op scherp en hou het in de gaten. Bedankt voor jullie reactie in iedergeval.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan